DARY NATURY Dzika róża owoc (60 kapsułek) - BIO

  • Dodaj recenzję:
  • 5903246862478
  • Producent: DARY NATURY
  • Kod producenta: 021798
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 64,99 zł / szt.
Dzika róża owoc (60 kapsułek) - BIO

suplement diety

Dzika róża wspomaga funkcje trawienne oraz pomaga zachować elastyczność stawów. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, a także pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, skóry, kości oraz chrząstki.

Źródło naturalnej witaminy C >15%

 

Skład: ekstrakt z owoców dzikiej róży* (Rosa Canina) standaryzowany na zawartosc witaminy C; hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

*produkt rolnictwa ekologicznego

ekstrakt z owoców dzikiej róży - 560mg/kapsułka, w tym witamina C - 80mg

składniki                             

Ekstrakt z owocow dzikeij róży

w tym wit. C 

1 kapsułka

560 mg

80 mg

100% RWS

5 kapsułek

2800 mg

400 mg

500% RWS

 

* % RWS - referencyjna wartość spożycia

 

Pojemność (g): 40,8 

 

Dorośli 1-5 kapsułek dziennie. Popić szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie: Suplement diety powinien być przechowywany w nienasłonecznionym, suchym miejscu w temperaturze 0°C - 25°C, w zamkniętym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.